17 november

Dag van het Therapiedier

17 november - 17 dagen geleden elk jaar dezelfde datum
Aangepast op 13 november 17:36

Dag van het Therapiedier

Categorie:
110-bug Dieren

Waar gevierd:
Belgisch

Bron:
Deze website

Dieren zijn een geweldige vorm van therapie voor veel verschillende ziektes en aandoeningen. Lekker met een konijn knuffelen, rennen met een hond, het helpt zowel ouderen als kinderen aan een betere gezondheid, meer sociaal contact en minder depressie. In België hebben ze dat helemaal goed door. Daar wordt 17 november de Dag van het Therapiedier gehouden.

De Dag van het Therapiedier vindt plaats in de Toscanahoeve in Aarschot, een 'Centrum voor mens en dier'. U kunt naar de boerderij toe om daar zelf te knuffelen met dieren en te kijken wat een therapiedier voor u kan betekenen, maar als u niet naar de zuiderburen wil afreizen kunt u ook gewoon thuis iets doen. Ga eens naar een asiel bij u in de buurt, of kijk eens rond naar organisaties die met therapiedieren werken. Grote kans dat die ook bij u in de buurt te vinden zijn.

Informatie is onder andere te vinden op de website van Therapiedier VZW.

Wens iemand een Fijne Dag van het Therapiedier!




Verwante Dagen

Internationale Dag van de Walvishaai
30 augustus
Walvishaaien zijn magnifieke dieren. Ze combineren het beste van beide dieren: de imposante grootte van de walvis en de griezelige intensiteit van de haai.

Internationale Dag van de Geleidehond
26 april
Iedere laatste woensdag van april is het de Internationale Dag van de Geleidehond. U weet wel, die trouwe en slimme viervoeters die blinden en slechtzienden van hot naar her weten te brengen zonder dat zij tegen paaltjes en bankjes op knallen.

Internationale Dag van de Otter
31 mei
Otters zijn van die dieren die het maar niet wil lukken in Nederland. We proberen constant om de populatie weer op de been te krijgen maar zonder succes.

17
november

17 nov

Deze site gebruikt Cookies.