De Dag van de Pedagogisch Coach is een congresdag voor iedereen die pedagogisch werknemers helpt met het verbeteren van hun werk. Een pedagogisch coach coacht dus pedagogen, want er zijn maar weinig banen waarvan het werk zo belangrijk én snel veranderend is als het begeleiden van kinderen. Tijdens de Dag kunnen coaches bij elkaar komen om te leren hoe ze 'succesvol een coachplan implementeren', 'een positieve invloed kunnen hebben op anderen' en 'wat bewezen coachingsmethodieken zijn'.
De Dag van de Pedagogisch Coach is opgericht door kenniscentrum Kinderopvang Totaal en vindt plaats in Hotel de Reehorst de Ede. De Dag vindt in 2024 voor de tweede keer plaats en bestaat onder andere uit plenaire talks en kennissessies. Uiteraard eindigt de Dag met een borrel, want coachen doe je uiteraard onderling.
Alle informatie, en natuurlijk het programma, is te vinden op kinderopvangtotaal.nl.
Wens iemand een Fijne Dag van de Pedagogisch Coach!
Trombose is een ziekte waarbij een ongewoon grote bloedprop zich ophoopt in een bloedvat of ader. Klinkt akelig, dus daar hebben we weinig interesse in.
Binnen onze redactie hebben we helaas enige ervaring met hersenschuddingen en hoe moeilijk het in dat geval is om met overprikkeling om te gaan. We begrijpen daarom als geen ander welke problemen hierbij om de hoek komen kijken.
Ieder jaar op 14 november wordt stilgestaan bij mensen die aan diabetes leiden. Diabetes heet ook wel suikerziekte en is vaak de oorzaak van vele hart- en vaatziekten of blindheid.