De Dag van de Designbescherming is volgens de organisator 'voor iedere bedrijfsjurist, advocaat, gemachtigde of adviseur die te maken heeft met de bescherming van productvormgeving.' Wel, onze aandacht heeft het! Designbescherming is ongeveer hetzelfde als het patent- of auteursrecht, maar dan voor (grafische) vormgeving. Want ook vormen, kleuren en andere ontwerpelementen zijn aan intellectueel erfgoed onderhevig.
De Dag van de Designbescherming vindt plaats op 24 november. Het is ons niet helemaal duidelijk wie er achter de organisatie zit, maar het programma wordt deels ingevuld door SDU, een opleidingeninstituut. De Dag is eigenlijk vooral een cursusdag met een aantal sprekers en workshops over het onderwerp van designbescherming. Dat duurt de hele dag en vindt plaats in Amsterdam.
De flexmedewerker is de ruggengraat van de Nederlandse economie en verdient meer aandacht dan ze krijgen. Veel bedrijven zijn nergens zonder deze knappe koppen.
Shoppen, dat doe je niet meer in een winkel. Online, daar moet je zijn als je boeken, films, boodschappen, of want dan ook wil kopen. De economie van online winkelen stijgt explosief, en de bezorgmarkt kan het aantal bestelde pakketjes maar nauwelijks aan.
Ook op het FijneDagVan-hoofdkwartier hechten we veel waarde aan veiligheid. Niet alleen is de veiligheidshelm een verplicht onderdeel van de dresscode, er is ook een BHV'er in ons pand aanwezig, een bedrijfshulpverlener.