Op 28 mei doen we ons te goed aan een smakelijk onderwerp: de hamburger. Objectief het lekkerste eten ooit: groente, vlees, en met frietjes erbij ook nog aardappelen. Eigenlijk kan de hamburger niet Hollandser. De hamburger is een geweldige maaltijd waar je bovendien veel mee kunt variëren. Van kaas tot bacon tot champignons; er zijn tientallen ingrediënten die de hamburger een topmaal maken. Dat mogen we best vieren.
Wereld Hamburgerdag heeft niet echt een oorsprong. De Dag bestaat bij de gratie van sociale media zoals Facebook, waar u 28 mei kunt delen welke burger u naar binnen werkt. Hopelijk wordt het een beetje lekker weer, want er is natuurlijk maar één ding dat de hamburger nóg beter maakt: de barbecue!
Smakelijk! Informatie vindt u ondertussen op Facebook.
Wens iemand een Fijne Internationale Dag van de Hamburger!
Als Nederland een nationaal gerecht heeft, dan is het boerenkool. Een goede, stevige maaltijd, gemaakt voor en door de keiharde landarbeiders die hun koolhydraten nodig hebben na een koude dag op het land.
Op Internationale Voedseldag wordt wereldwijd aandacht gevraagd voor de wereldwijde voedselproblemen, en er wordt solidariteit gevraagd voor de internationale strijd tegen honger, ondervoeding en armoede.
Juli is geen hele spannende maand op deze website. Er zijn dan slechts een paar Dagen, slechts een Week en juli is ook al geen Maand Van... Waarom dat is, is ons niet helemaal duidelijk.