Het feit dat een groot deel van de website over de Dag van de Haagse Tilduif IN HOOFDLETTERS STAAT GESCHREVEN schrijven we maar toe aan het overduidelijke enthousiasme dat deze hobbyisten voor hun passie hebben. En terecht! De fantastische hobby van het houden van tilduiven krijgt op 8 december zijn eigen Dag. In Den Haag, zoals u wel uit de naam kon afleiden.
De Dag van de Haagse Tilduif is vooral een erg gezellige clubdag met duiven, bitterballen en een borrel. Tijdens de Dag wordt ook de Haagsche Tilduif Van Het Jaar uitgekozen, en er worden duiven tentoongesteld en ze mogen zelfs geruild worden. De organisatie heeft een beamer klaar staan voor duivenfilms, en er is 'gezellige muziek'. Bent u duivenier? Dan MOET !!!! u naar deze Dag.
We vinden tapirs maar rare beesten. Misschien omdat je ze niet eens hebt, hier in Nederland. We zijn ze niet gewend. Dat kan, want de tapir komt slechts voor in Centraal- en Zuid-Amerika, en in Zuidoost-Azie.
Ieder jaar is het op $datum Wereld Kwallendag. Die gaat over de prachtige maar mystieke ruggengraatloze dieren in de zee. Zoals de oorkwal, de parelkwal en menig ander kwal.
Om de aandacht te vestigen op het belang van bestuivers, de bedreigingen waarmee zij worden geconfronteerd en hun bijdrage aan duurzame ontwikkeling, heeft de VN $datum uitgeroepen tot Wereld Bijendag.