6 april

Internationale Sportdag voor Ontwikkeling en Vrede

6 april - 192 dagen geleden Ieder jaar op dezelfde datum
Aangepast op 21 december 13:03

Internationale Sportdag voor Ontwikkeling en Vrede

Categorie:
85-trophy Sport

Waar gevierd:
Internationaal

Bron:
Deze website

De Dag van Sport voor Ontwikkeling en Vrede is bedoeld om te gaan sporten, om te laten zien hoe belangrijk sport kan zijn voor verbroedering en vrede op de wereld. Het is dan ook een historische stap voor de herkenning van sport als een manier om ontwikkeling en vrede te stimuleren. Sport is namelijk niet alleen goed voor de gezondheid, maar heeft een centrale rol in de maatschappij.

Op 23 augustus 2013 is besloten om deze Dag jaarlijks op 6 april te organiseren. Hoewel niet iedereen van de FijneDagVan-redactie even fanatiek sporter is, gaan we deze Dag toch even een balletje trappen in de kantine. Wat moet, dat moet!

Voor nu kunt u alvast meer informatie op de website vinden.

Wens iemand een Fijne Internationale Sportdag voor Ontwikkeling en Vrede!




Verwante Dagen

Wereld Tafeltennisdag
23 april
Er is iets hypnotiserends aan het kijken naar een klein plastic balletje dat over een tafel heen en weer wordt getikt door twee personen met batjes in hun hand.

Internationale Dag van het Spelen
11 juni
Over deze Dag hebben we op dit moment nog geen uitgebreide informatie beschikbaar. Probeer het later nog eens, of klik op 'Bron' om naar de website van de organisator te gaan.

Dag van het Sportonderzoek
5 november
Nederland schijnt bijzonder vooraanstaand te te zijn op het gebied van sport. Daar weten wij hier op de redactie natuurlijk weinig vanaf, maar de cijfers liegen er niet om: 11 hoogleraren, 17 lectoren op het gebied van sport.

6
april

6 apr

Komende Dagen
Dag van het Dak
Dag van het Dak
16 oktober
Wereld Voedseldag
Wereld Voedseldag
16 oktober