De Dag om te vergeven en vergeven te worden! Global Forgiveness Day is een Dag om alle conflicten die we met elkaar hebben eens opzij te zetten en elkaar overal voor te vergeven. De Dag stond al even in ons overzicht maar niet vanaf 1994 toen de Dag echt in het leven is geroepen. Wie er achter de Dag zit? De CECA die staat voor Christian Embassy of Christ's Ambassadors. Een organisatie met een religieus motief en ook wij vinden dat vergeven niet vergeten moet worden. Promotie wordt gedaan via televisie, radio, papieren media (de krant?) en nu dus natuurlijk ook via onze website.
Wens iemand een Fijne Internationale Dag van Vergiffenis!
Ieder jaar worden tienduizenden kinderen wees door aids. Ze verliezen hun ouders aan de vreselijke ziekte, en staan er dan alleen voor. Op 7 mei is het hun Dag.
Ieder jaar wordt op 15 juni de Internationale Dag tegen Misbruik van Ouderen gehouden. U hoeft geen raketwetenschapper te zijn om te bedenken waar die Dag over gaat: u mag vandaag geen bejaarden meppen, tasjes roven van oude oma's, of uw voeten op de ouderenzitplek in de bus leggen.
Kent u nog die volwassen kerels die in een Batman-pak op Buckingham Palace klommen? Ze waren een paar jaar geleden vaak op TV en behoren tot de organisatie Parents Without Partners.