Over deze Dag hebben we op dit moment nog geen uitgebreide informatie beschikbaar. Probeer het later nog eens, of klik op 'Bron' om naar de website van de organisator te gaan.
Wens iemand een Fijne Internationale Dag tegen Illegale Visvangst!
Muggen zijn k*tbeesten. Dat weet iedereen die wel eens 's nachts wakker is gehouden door de gevleugelde terroristen kan dat beamen. Zelfs de organisatoren achter Wereld Muggendag weten dat.
Grote kans dat de huidige gemoedstoestand van het Arabische luipaard aan u voorbij is gegaan, maar neemt u het van ons én van de Verenigde Naties aan: het gaat niet goed met het magnifieke dier.
De neushoorn, dat magische dier, die uit de kluiten gewassen eenhoorn, wordt bedreigd. In de diepe jungles van Afrika worden de neushoorns afgeslacht waar we bij staan - soms zelfs vrij letterlijk.