Dat de zorg zo'n beetje 's Nederlands grootste kostenpost is, mag inmiddels wel bekend zijn. Alle miljarden die we collectief pompen in wat ons beter maakt, zit echter niet alleen in dure ziekenhuizen en tandartspraktijken. Er moeten steeds vaker woningen, zelfs hele gebouwen worden aangepast om de hulpbehoevende medemens te kunnen accomoderen. Dat grapje kost woningcorporaties en aannemers bakken met geld, maar hoe zijn die rendabel te maken? Het antwoord op die vraag, en veel meer soortgelijken, leert u op de Dag van het Zorgvastgoed.
Deze Dag is een congres waar de gemiddelde Nederlander weinig te zoeken heeft. De Dag is vooral voor woningcorporaties, zorginstellingen, en iedereen die professioneel bezig is met bouwen en vastgoed. Tijdens het congres leren zij alles over de voors en tegens van het bijwerken van sociale huurwoningen, of het voor invaliden geschikt maken van appartementencomplexen. Moeilijke en vooral taaie kost, waar u net zin in moet hebben.
Deze Dag heette vroeger nog gewoon de Dag van het Zorgvastgoed, maar is inmiddels omgedoopt tot de Zorgvastgoed Dag - inclusief foute spatie.
Het hele programma, en meer informatie vindt u op deze website.
Palliatieve zorg is zorg die vooral draait om het verzachten van pijn en lijden. Terwijl de meeste zorg draait om genezing van een ziekte, wordt palliatieve zorg voornamelijk (maar niet uitsluitend) toegepast voor mensen die ongeneeslijk ziek zijn en die zo pijnloos mogelijk hun ziekte willen dragen.
In een ideale wereld zou de verdeling tussen mannen en vrouwen in de techsector volledig gelijk zijn. Maar helaas is dat lang niet altijd het geval, en daarom zijn er Dagen zoals de Dag van Vrouwen en Meisjes in de Ict.
Borstkanker is een ziekte waarbij de aandacht voornamelijk naar vrouwen uitgaat. Er zijn echter ook veel mannen die aan de ziekte lijden. Daar heerst nog steeds een stigma op, en daar mag best eens wat aandacht voor komen.
23 april
23 apr
Eerdere edities: In 2024: 23 april In 2023: 25 mei In 2022: 19 januari