Als grote bedrijven een accountant nodig hebben, gaan ze naar een van de Grote Vier. Dat zijn Deloitte, KPMG, Ernst & Young of PriceWaterhouseCoopers. Maar hoe zit het met die metaforische slager op de hoek? Die heeft geen 499 euro exclusief btw over voor een advies van die snelle jongens in strakke maatpakken. Het midden- en kleinbedrijf zoekt een midden- en kleinaccountant, en die krijgen ze op de Dag van de MKB-accountant.
De Dag van de MKB-accountant vindt plaats op 8 juni. Dat is een congresdag voor iedereen in dit werkveld, opgezet door beroepsvereniging Novaa. Tijdens deze Dag kunnen ze workshops volgen en lekker netwerken.
Alle emancipatiedoelen ten spijt verdienen vrouwen nog steeds niet zoveel als mannen. Gemiddeld genomen is het salaris van vrouwen 13 procent lager dan van mannelijke collega's in dezelfde sectoren.
Ook op het FijneDagVan-hoofdkwartier hechten we veel waarde aan veiligheid. Niet alleen is de veiligheidshelm een verplicht onderdeel van de dresscode, er is ook een BHV'er in ons pand aanwezig, een bedrijfshulpverlener.
De flexmedewerker is de ruggengraat van de Nederlandse economie en verdient meer aandacht dan ze krijgen. Veel bedrijven zijn nergens zonder deze knappe koppen.