Tsja, wij hebben het ook niet bedacht. Als we de sociale media van vandaag moeten geloven is het de Dag van de Erectie. De hashtag #DagVanDeErectie gaat viral, en zet vóór u gaat zoeken in godsnaam uw safesearch aan. Wat het doel van de Dag is is ons niet bekend. De oorsprong ook niet. Sommige Dagen hebben dat.
De Dag van de Erectie lijkt vooral te leven op sociale media, waar mensen er vooral wat lacherig over doen. Geen doel, geen maatschappelijk probleem dat het aankaart... Normaal zouden we dat geen reden vinden om een Dag op te nemen in ons overzicht, maar met zo'n overweldigende respons kun je moeilijk anders. Vandaar, 7 maart 2018, de Dag van de Erectie. En nu over tot de orde van de dag.
Sterven is, naast belasting betalen, de meest normale zaak ter wereld. Iedereen gaat vroeg of laat dood, maar ondanks die onvermijdelijkheid is doodgaan nog steeds een moeilijk, emotioneel en heftig proces voor zowel de stervende als voor de nabestaande.
De meeste mensen denken bij Tourette al snel aan iemand die onophoudelijk vloekt. En hoewel dat één van de symptomen van de aandoening kan zijn beslaat Tourette nog veel meer.
Je zou denken dat het recht op lichamelijke autonomie anno 2022 wel een gegeven zou zijn, maar voor vrouwen is dat recht nog verre van een zekerheid. We hebben het dan natuurlijk over abortus, dat in veel landen nog steeds onderwerp van discussie is.