In het engels ook wel: "International Day of Commemoration and Dignity of the Victims of the Crime of Genocide and of the Prevention of this Crime", een hele mond vol weer. Maar daar zijn de Verenigde Naties goed in. Dagen met veel letters en weinig inhoud. Grapje. Genocide is natuurlijk een ernstig vergrijp en genocides uit het verleden moeten niet vergeten worden. En toekomstige genocides moeten al helemaal voorkomen worden! En daar dragen wij op 9 december een steentje aan bij, door Internationale Dag tegen Genocide op onze site te vermelden.
Wens iemand een Fijne Internationale Dag tegen Genocide!
De laatste zaterdag in november is Koop Niets Dag, ofwel Niet-winkeldag. Deze Dag is in Nederland niet echt bekend, maar over komen vliegen uit andere landen.
Onze redactie bestaat voornamelijk uit jonge mannen, die eigenlijk geen klap weten van de menopauze. We weten dat het voor veel vrouwen een gevoelig punt is, dus durven we er eigenlijk ook niet zo veel over te vragen.
In Nederland-waterland redden we ons wel. Als je hier in een meer of rivier valt schoolzwem je je meestal gewoon naar de oever, en recreatief zwemmen is 's zomers een van onze favoriete bezigheden.