20 november

Dag van het Recht op Onderwijs en Ontwikkeling

20 november - over 302 dagen elk jaar dezelfde datum
Aangepast op 31 december 09:11

Dag van het Recht op Onderwijs en Ontwikkeling

Categorie:
140-gradhat Onderwijs

Waar gevierd:
Nationaal

Een van de belangrijkste dingen waar we het collectie wel over eens kunnen zijn is dat goed onderwijs de basis van een goed leven is. Onderwijs is win-win, voor kinderen en voor de wereld, en dat vieren we op 20 november. Dan is het de Dag van het Recht op Onderwijs en Ontwikkeling.

Deze Dag is opgericht door Ingrado, een organisatie die opkomt voor het recht op onderwijs. Vroeger, in die goede oude pre-covid-tijd, organiseerde die instantie de Dag van de Leerplicht. Die is per rampjaar 2020 afgeschaft. De Dag van het Recht op Onderwijs en Ontwikkeling is daar de vervanger van. Dat is dan weer de laatste dag van de Week voor het Recht op Onderwijs en Ontwikkeling.

Veel informatie over de invulling is er nog niet, maar de organisatie heeft alvast een aankondiging over de Dag online gezet.

Wens iemand een Fijne Dag van het Recht op Onderwijs en Ontwikkeling!




Verwante Dagen

Wereld Logicadag
14 januari
Je zou het na 2+-coronajaren misschien niet zo snel denken, maar logisch nadenken is een van de meest fundamentele dingen die we als mensheid kunnen doen.

Dag van de Leid(st)er
18 september
De Dag van de Leid(st)er is in 2002 opgericht door de Landelijke Wervingscampagne voor de Kinderopvang - destijds heette het de Dag van de Leid(st)er en Gastouder.

Internationale Dag van de Alfabetisering
8 september
Op 8 september ieder jaar worden we door de Verenigde Naties (door UNESCO, om precies te zijn) herinnerd aan hoe het nu eigenlijk staat met de alfabetiseringscijfers van het afgelopen jaar.

20
november

20 nov

Deze site gebruikt Cookies.