Er zijn weinig plekken in Nederland waar je beter kunt vissen dan in Zeeland. De naam van de provincie komt natuurlijk niet zomaar uit de lucht vallen. Niemand vist beter dan de Zeeuwen, en dat mogen we weten ook! 20 juni vindt daarom weer de Dag van de Zeeuwse Visserij plaats. Dit keer met Zuid-Holland erbij!
De Dag van de Zeeuwse Visserij, op 20 juni, is terug van wegeweest. Het evenement werd jaarlijks georganiseerd van 2005 tot en met 2012. Toen werd het feest stopgezet wegens geldgebrek. Inmiddels is er een provinciaal subsidiepotje opengetrokken en is de commerciële balans anders opgemaakt, en kan de Dag weer doorgaan. In Vlissingen kunnen Nederlanders kennis maken met de traditionele industrie, de middelen die er gebruikt worden, en de locaties van waar gevist wordt.
Een officiële website is er niet, maar kijk eens op visserij.nl voor meer info.
Wens iemand een Fijne Dag van de Zeeuwse Visserij!
Vroeger leek dit nog een welhaast communistisch taboe waar zelfs de meest linkse politieke partij zijn vingers niet aan durfde te branden, maar anno 2020 gaan er steeds meer serieuze stemmen om te experimenteren met een universeel basisinkomen.
Neemt u het maar aan van een niet nader te noemen FijneDagVan-redacteur die in zijn studententijd regelmatig rondreed door magazijnen: heftruckchauffeurs zijn een essentieel onderdeel van de economie!
Accountants staan doorgaans niet bekend als de meest sexy beroepsgroep - tenzij ze weer bij een chique kantoor zoals PWC of KPMG werken. Evenwel gaat er in de sector veel geld om en dat zorgt er ook voor dat accountants zichzelf heel belangrijk vinden.