20 september

Dag van de Landbouw (geannuleerd)

LET OP: deze Dag is in 2020 voor het laatst gevierd. U bekijkt nu de 2020 versie van deze Dag.
20 september 2020 - 1994 dagen geleden Ieder jaar op een andere datum
Aangepast op 16 augustus 14:51

Dag van de Landbouw (geannuleerd)

Categorie:
119-piggy-bank Economie

Waar gevierd:
Belgisch

Bron:
Deze website

Let op: de Dag van de Landbouw is dit jaar vanwege het coronavirus geannuleerd. De organisatie denkt nog na over een alternatief.

Over de landbouw hebben we het afgelopen jaar veel gehoord. Misschien wel iets té veel. Maar dat is Nederland, waar de boeren nu eenmaal snel op hun teentjes getrapt zijn en al snel willen rellen tegen alles en iedereen. In België gaat het er vooralsnog normaler aan. Daar vindt op 20 september de Dag van de Landbouw plaats, om te laten zien wat er in Vlaanderen en Wallonië allemaal wordt gedaan op het gebied van argarisch werken.

De Dag van de Landbouw is een nationaal evenement waarop honderden boerderijen hun (stal)deuren opengooien voor het publiek. U kunt dan kijken wat een boer precies doet, want een landbouwbedrijf doet altijd méér dan u zou denken. Zo worden niet alleen aardappelen gepoot, maar ook bijvoorbeeld hop verbouwd voor bier, of worden er velden met kerstbomen aangelegd.

Alle informatie is te vinden op www.dagvandelandbouw.be.

Wens iemand een Fijne Dag van de Landbouw (geannuleerd)!




Verwante Dagen

Europese Dag van de Gelijke Betaling
17 november
Alle emancipatiedoelen ten spijt verdienen vrouwen nog steeds niet zoveel als mannen. Gemiddeld genomen is het salaris van vrouwen 13 procent lager dan van mannelijke collega's in dezelfde sectoren.

Dag van de Designbescherming
6 maart
De Dag van de Designbescherming is volgens de organisator 'voor iedere bedrijfsjurist, advocaat, gemachtigde of adviseur die te maken heeft met de bescherming van productvormgeving.

Internationale Dag van de Rechten van Sekswerkers
3 maart
Sekswerk is gewoon werk, maar daar denken de autoriteiten, banken en de maatschappij helaas nog wel eens anders over. Sekswerkers hebben bijvoorbeeld vaak te maken met geweld en kunnen of durven dan minder snel bij de autoriteiten aan te kloppen.

20
september

20 sep

Eerdere edities:
In 2024: 15 september
In 2022: 18 september
In 2021: 19 september