Wereld DenkdagAls we heel eerlijk moeten zijn hebben we geen flauw idee waar Wereld Denkdag (World Thinking Day) over gaat... De organisatie ligt volledig in handen van de World Association of Girl Guides and Girl Scouts.
Internationale Dag van de MindervalidenOp 3 december zag de VN nog een gaatje om nog een Dag te proppen, deze keer voor mindervaliden. Zij krijgen dan deze Dag, waarbij wereldwijd allerlei activiteiten worden georganiseerd om het leven van gehandicapten een toegankelijker leven te geven.
Wereld MeisjesdagDeze Dag werd ons in 2013 al getipt, maar heel bekend was de Dag toen niet. Opmerkelijk want de Dag is door een Nederlandse organisatie geïnitieerd. Plannederland (voorheen het Foster Parents Plan) heeft er voor gezorgd dat de VN de Dag officieel heeft uitgeroepen op 11 oktober.