Het Vakcentrum is "de brancheorganisatie van de zelfstandige detaillist in de foodsector en de fast moving consumer goods" (zelf invulling aan geven). En ook zij hebben een Dag. Dat is 'een feestelijke dag waarop het zelfstandig ondernemerschap wordt gevierd', en in de praktijk komt dat neer op een presentatie van het jaarverslag van het Vakcentrum, en een grote netwerkborrel met workshops en lezingen over het verbeteren van zelfstandig ondernemerschap.
Het programma is niet voor iedereen geschikt, dus we laten het even in het midden of we het nu moeten vieren of niet. Beslist u het zelf door te kijken op de website van het Vakcentrum. Daar staat het hele programma, en u kunt zich er inschrijven. Als u dat wil.
De flexmedewerker is de ruggengraat van de Nederlandse economie en verdient meer aandacht dan ze krijgen. Veel bedrijven zijn nergens zonder deze knappe koppen.
Vroeger leek dit nog een welhaast communistisch taboe waar zelfs de meest linkse politieke partij zijn vingers niet aan durfde te branden, maar anno 2020 gaan er steeds meer serieuze stemmen om te experimenteren met een universeel basisinkomen.
Geef het maar toe: Ook u zit vaak genoeg op de klok te kijken tijdens het werk. Die laatste twee uurtjes, die 4-uursdip, daar heeft u soms helemaal geen zin in.
23 april
23 apr
Eerdere edities: In 2024: 23 april In 2023: 18 april In 2022: 25 april