Iedere vierde dinsdag van september vindt de Dag van de Apothekersassistent plaats. Wat we op die Dag vieren, laat zich raden: we eren de onmisbare apothekersassistent (m/v). In de pillenfabriek is een betrouwbare assistent van onschatbare waarde, want laxeermiddel tegen kinkhoest is een fout die je geen enkele klant gunt.
De Dag van de Apothekersassistente is een beetje een officieuze Dag, want een organisator is er niet - laat u niet in de luren leggen door de commerciële dagvandeapothekersassistente.nl, die gebruiken het gebrek aan een officiële organisator om u dure cadeau-pakketten te verkopen voor in uw eigen apotheek. Laat dat u er echter niet van weerhouden om de apothekersassistent in uw buurtapotheek eens een bloemetje te geven - of in ieder geval eens één keer niet over hem of haar heen hoesten. Ze hebben het al zwaar genoeg.
Wens iemand een Fijne Dag van de Apothekersassistent!
Loop ook eens op blote voeten! Wij zijn zo gewend aan het lopen op schoenen, dat we helemaal niet meer fijn op blote voeten kunnen lopen. Raar eigenlijk.
Sterven is, naast belasting betalen, de meest normale zaak ter wereld. Iedereen gaat vroeg of laat dood, maar ondanks die onvermijdelijkheid is doodgaan nog steeds een moeilijk, emotioneel en heftig proces voor zowel de stervende als voor de nabestaande.
Ieder jaar wordt een dag gewijd aan CP, Cerebral Palsy. CP is een hersenverlammingsziekte, en je hersenen, die wil je niet verlamd hebben. Wereldwijd hebben meer dan 17 miljoen deze ziekte, die ongeneeslijk is en veel problemen kan veroorzaken met anders heel normale dingen als lopen of dingen oppakken.